Ubytování

Pokoj Beatles

Pokoj až pro 6 osob v motivu skupiny Beatles. Je vybaven manželskou postelí, pohovkou, která se dá rozložit na 2 lůžka a jednou postelí se šuplíkem, která se při roztažení stává manželsou postelí. Vybaven je koupelnou s WC, kuchyňkou, klimatizací a příjemnou atmosférou.

Pokoj Elvies Presley

Pokoj maximálně pro 3 osoby, které budou ochotny trávit čas s Elvisem. Máme tu jednu manželskou postel a pohovku, která se dá rozložit na jednolůžko. V tomto pokoji preferujeme ubytování pro 2 osoby, rozkládací pohovku využíváme jen v případě krajní nouze. Vybavení obsahuje koupelnu s WC, kuchyňku, klimatizaci.

Pokoj Marilyn Monroe

Marilyn pohostí maximálně 4 osoby. Podle Marilyn je úsměv ten nejlepší makeup a něco na tom asi bude. V tomto pokoji najdete manželskou postel a pohovku, která se dá rozložit na 2 lůžka. Máme tu i koupelnu s WC, kuchyňku a klimatizaci.

Pokoj Queen

Do tohoto pokoje se vleze tolik osob, kolik bylo zakládajících členů skupiny Queen, tedy maximálně 4. Spát se může na manželském dvojlůžku a na rozkládací pohovce. Pokoj je vybavený koupelnou, WC, kuchyňkou, klimatizací.

CENÍK

 2 osoby / noc se snídaní
 1 890 Kč
 3 osoby / noc se snídaní
 2 700 Kč
 4 osoby / noc se snídaní
 3 400 Kč

Děti do 2 let bez nároku na lůžko jsou zdarma.
Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Všechny ceny jsou včetně 15% DPH. Ubytovací poplatek 15kč/os/noc není v ceně. Ceny jsou platné pro rok 2022.
Pokud je vyžadována záloha, tak je její výše stanovená v ceně první noci a tato záloha je nevratná pokud rezervaci zrušíte méně jak 2 dny před příjezdem.

 

Důležité informace

 • Snídaně

  U veškerých pokojů a pro všechny jsou snídaně zdarma, tedy v ceně za pokoj.

 • Večerní program

  Jestliže máte večer chuť na skleničku dobrého vína a k tomu i dobrého jídla, máme tu i venkovní posezení, které přímo láká k dokonalému zakončení náročného dne s přáteli nebo s rodinou.
  „Okoštovat“ můžete, naši úrodu kdo kolik snese. Vždy se dá na všem domluvit a na vaše přání je zde i možnost grilování. Hlady trpět určitě nebudete.
  Tak neváhejte a přijeďte načerpat energii do penzionu na Moravě, přijeďte do Velkých Pavlovic.

 • Víno

  Pokud dostanete chuť na víno z Moravy i například na pokoji, můžete si jakoukoliv láhev u nás zakoupit. Ceny se pohybují od 100 Kč a jsou to všechna vína z Moravy s přívlastkem, která jsou vyráběna v našem sklepě.

  Všechny ceny jsou včetně ubytovacího poplatku a bez DPH.

Rezervujte ještě dnes!

Naše ubytování je Vám k dispozici po celý rok. Zajistěte si své místo ještě dnes